• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
Üyelik Girişi
Site Menüsü
Videolar
Site Haritası
Takvim

ADAY ADAYI GÖREN PROJELERİNİ ANLATTI

.

Viranşehir Belediye Başkan Aday Adayı Sedat Gören, Viranşehir’in en önemli sorunlarından biri olan üst yapı çalışmaları ile ilgili projelerini paylaştı.

Hadi Kutlu Lisesinin Başarılı Müdürü Sedat Gören, Viranşehir’in en önemli sorunlarından olan alt ve üst yapı sorunlarını sonlandıracak çözümlerin kendisinde olduğunu kaydetti.

Belediye Başkan Aday Adayı Gören yaptığı açıklamada: “ İlçemizin sorunlarını biliyoruz. Her gün caddelerini dolaştığımız, aracımızı çukuruna çarptığımız, çamuruna bastığımız ilçemiz için elbette çözüm odaklı fikirlerimiz vardı. Bir idareci ve vatandaş olarak gözlemlediğimiz bu sorunlara her zaman çözüm önerilerinde bulunmuşuzdur. Aday Adayı oluşumuzun özünde de bu neden yatıyor. Yaşadığımız şehrimizi daha yaşanabilir hale getirmek. Onlarca mahallemiz yüzlerce caddemizde parke taşı çalışmaları yapıldı. Ama parke taşı ihtiyacı hiçbir şekilde son bulmadı. Hala en önemli ihtiyaç. Pratik fayda bağlamında bir Belediyenin kendi parke taşını üretebilecek kadar imkanları vardır. Kurulacak parke taşı fabrikası ile üst yapı çalışmalarını daha hızlı ve ucuza mal etmek mümkün. Üretilecek parke taşının kaliteli ve uzun ömürlü olmasını da sağlayabiliriz. Parke taşı fabrikasında çalıştıracağımız vatandaşlarımızla da istihdama katkı sağlamış olacağız. Viranşehir’in modern ve yaşanılabilir bir şehir olmasını sağlamak bir hayal değildir. Bu projelerimizden sadece bir tanesidir. Tüketen değil üreten bir belediyecilik anlayışı ile hareket edeceğiz. Güçlü bir irade ve yönetimle Viranşehir’i bölgenin yaşanılabilir en güzel şehirlerinden biri kılabiliriz.” İfadelerini kullandı. 29-11-2018


Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
260 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam17
Toplam Ziyaret2043279
Saat
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.31315.3343
Euro6.02766.0518
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°