Anketler

Üzgünüm, anket şu an aktif değil!

İstatistik

  • 6Bugün okunanlar:
  • 99Dün okunanlar:
  • 82636Toplam ziyaretçi:
  • 6Bugün kü ziyaretçiler:
  • 86Dünkü ziyaretçiler:
  • 0Şu anda online olan ziyatçiler:

Yardımeli Derneği

Son haberler

Fotoğraf-Video

Çok Okunan haberler

Yazarlar

AK Parti Aday Adayı Kanar’dan İlçe Teşkilatına Teşekkür

AK Parti Aday Adayı Kanar’dan İlçe Teşkilatına Teşekkür

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan aday adayı Münir Kanar, AK Parti aday adayları tanıtma programı için teşekkür mesajı yayınladı. Kanar yayınladığı teşekkür mesajında, 07. 11 2013 Tarihinde Mustafa Kemal Atatürk İlköğretim Okulunda düzenlenen aday adayları tanıtma programı için AK Parti Viranşehir İlçe teşkilatına teşekkür etti. Birlik ve Beraberlik vurgusunun yapıldığı açıklamada, Şanlıurfa ve Viranşehir aday […]

09 Kasım 2013 Cumartesi - 296 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan aday adayı Münir Kanar, AK Parti aday adayları tanıtma programı için teşekkür mesajı yayınladı.

Kanar yayınladığı teşekkür mesajında, 07. 11 2013 Tarihinde Mustafa Kemal Atatürk İlköğretim Okulunda düzenlenen aday adayları tanıtma programı için AK Parti Viranşehir İlçe teşkilatına teşekkür etti. Birlik ve Beraberlik vurgusunun yapıldığı açıklamada, Şanlıurfa ve Viranşehir aday adaylarının partililere tanıtılmasında gösterilen azami gayretten dolayı Viranşehir İlçe Teşkilatını yürekten kutluyorum. Bugünkü tabloda şunu gördüm; Biz ve diğer aday adayı kardeşlerimiz bir elin parmakları gibiyiz. Kimin seçileceği değil nasıl hizmet edeceği önemli. Bu anlamda kim seçilirse seçilsin biz başından sonuna kadar yanında olacağız. Şuna da eminim ki, biz seçilirsek diğer kardeşlerimiz bizim yanımızda olacaktır. Bu son derece onur ve gurur vericidir. Sloganımız “Önce İnsan” yani hizmet aşkı, isimlerle işimiz olmaz” denildi.

Bir Cevap Yazın

*
Yorum yapmak için resimdeki karakterleri karşısındaki boşluğa doldurmalısınız. Resimdeki yazıları yenilemek için tıklayın.
Click to hear an audio file of the anti-spam word

ViranHA.com haber sitesi Viranşehir'in en güncel haber sitesidir. Siteden aktif link vermek şartı ile alıntı yapılabilir.
iPortal Kodlayan: Özer Gül