VİRANHA REKLAM

AK Parti Viranşehir Aday Adayları Birlik ve Beraberlik Çağrısı Yaptı

AK Parti Viranşehir Aday Adayları Birlik ve Beraberlik Çağrısı Yaptı

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Aday adayları, ilçe teşkilatının organize ettiği yemekli toplantıda bir araya geldi. Parti ilçe binasında düzenlenen birlik toplantısına AK Parti İlçe Başkanı Celalettin Sayan, aday adaylarından Münir Kanar, Dr.İlhan Erkan, İbrahim Gelin, İshak Kaya, Mehmet Ekinci, Nüsret Ekinci, Lütfi Şehmusoğlu (Lütfi Top), Mehmet Yıldırım, Mehmet Sait Haşimi, Halil Daban, Ragıp Yazmacı […]

08 Kasım 2013 Cuma - 554 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

AK Parti Viranşehir Belediye Başkan Aday adayları, ilçe teşkilatının organize ettiği yemekli toplantıda bir araya geldi.

Parti ilçe binasında düzenlenen birlik toplantısına AK Parti İlçe Başkanı Celalettin Sayan, aday adaylarından Münir Kanar, Dr.İlhan Erkan, İbrahim Gelin, İshak Kaya, Mehmet Ekinci, Nüsret Ekinci, Lütfi Şehmusoğlu (Lütfi Top), Mehmet Yıldırım, Mehmet Sait Haşimi, Halil Daban, Ragıp Yazmacı ve Ferhan yetkin katıldı. Aday adaylardan Ekrem Çuvanlıoğlu şehir dışında olduğu için toplantıya katılamadı.

İlçe teşkilatı tarafından düzenlenen yemekli toplantıda birlik ve beraberlik mesajı verildi. Yemeğin ardından toplantı basına kapalı devam etti.

Toplantıdan sonra gazetecilere kısa bir açıklama yapan AK Parti İlçe başkanı Celalettin Sayan, toplantının çok olumlu geçtiğini belirterek, birlik beraberlik ve istişarede mutabakata vardıklarını söyledi.

Bütün aday adaylarının birbirinden değerli olduğunu ifade eden Sayan, Genel merkezin belirleyeceği adayın etrafında kenetleneceklerini söyledi.

DSC00194 DSC00183 DSC00184 DSC00192

 

 

 

Bir Cevap Yazın

*
Yorum yapmak için resimdeki karakterleri karşısındaki boşluğa doldurmalısınız. Resimdeki yazıları yenilemek için tıklayın.
Click to hear an audio file of the anti-spam word

ViranHA.com haber sitesi Viranşehir'in en güncel haber sitesidir. Siteden aktif link vermek şartı ile alıntı yapılabilir.Viranşehir
iPortal Kodlayan: Özer Gül