VİRANHA REKLAM

Katık Atık Alanı Viraşehirin En Büyük Parkı Olacak

Katık Atık Alanı Viraşehirin En Büyük Parkı Olacak

İlçenin dört bir yanında alt-üst ve yeşil alan çalışmalarını sürdüren Viranşehir Belediyesi, Yenişehir Mahallesinde bulunan 100 dönümlük katık atık alanını parka dönüştürecek. Viranşehir Devlet Hastanesi ve Yenişehir Mahallesi arasında bulunan katı atık alanı bir ay içerisinde yeşil alana dönüştürme çalışmalarına başlanacağı belirtildi. Katı atık alanında aktarma istasyonu çalışmalarını yerinde inceleyen Viranşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet […]

20 Ağustos 2013 Salı - 329 kez bakılmış
Facebook 0 Twitter 0

İlçenin dört bir yanında alt-üst ve yeşil alan çalışmalarını sürdüren Viranşehir Belediyesi, Yenişehir Mahallesinde bulunan 100 dönümlük katık atık alanını parka dönüştürecek.

Viranşehir Devlet Hastanesi ve Yenişehir Mahallesi arasında bulunan katı atık alanı bir ay içerisinde yeşil alana dönüştürme çalışmalarına başlanacağı belirtildi.

Katı atık alanında aktarma istasyonu çalışmalarını yerinde inceleyen Viranşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Burun, 100 dönümlük katı atık alanını ilçenin en büyük parkına dönüştüreceklerini söyledi. Çöpleri yapılacak aktarma istasyonuyla şehrin 20 kilometre uzağına taşıyacaklarını belirten Başkan Burun, mevcut alanın üstünü kapatarak yeşil alan çalışmalarına hemen başlayacaklarını kaydetti. Yapılacak yeşil alanın Viranşehir’in en büyük ve en modern parkı olacağını ifade eden Burun, vatandaşların dinlenebileceği, ailesiyle rahatlıkla gelebileceği bir ortamda çok güzel bir park yapacaklarını söyledi.

Bir Cevap Yazın

*
Yorum yapmak için resimdeki karakterleri karşısındaki boşluğa doldurmalısınız. Resimdeki yazıları yenilemek için tıklayın.
Click to hear an audio file of the anti-spam word

ViranHA.com haber sitesi Viranşehir'in en güncel haber sitesidir. Siteden aktif link vermek şartı ile alıntı yapılabilir.Viranşehir
iPortal Kodlayan: Özer Gül